Ładowanie...

   

  Domek Diana położony jest na Mazurach pomiędzy dwoma jeziorami: jeziorem Wałpusz a jeziorem Starokiejkuckim . W pobliżu jest wiele ciekawe miejsc na wypoczynek. Stare Kiejkuty leżą na trasie Szczytno - Mikołajki.

  Zapraszamy do wynajęcia naszego Domku na Mazurach!!!

   

  Wyposażenie domku Diana:

  domek wyposażony jest w WC, dwie łazienki z prysznicem, 3 pokoje 2-osobowe, kuchnie z aneksem jadalnym, jadalnie, pokój gościnny z wyjściem na taras oraz kominkiem do ogrzewania domu w chłodne dni. Pełne wyposażenie kuchni wraz z lodówką, ekspresem do kawy, kuchenka mikrofalowa, RTV + antena satelitarna.

   

  Powierzchnia działki to 600 m2. Na działce znajduje się garaż na samochód, duża łódka, meble ogrodowe z drewna bukowego. Odległość z domku do jeziora Wałpusz 150 m., do jeziora Starokejkuckiego 150 m., do lasu 500 m., do sklepu 500 m., jazda konna 5 km.
  W celu poprawienia bezpieczeństwa oddajemy do dyspozycji szafkę metalową na ważne dokumenty oraz cenne rzeczy.

   

   

   

   

   

   

  Dla dzieci

  Na działce jest miejsce do zabawy, piaskownica, huśtawka. Jest  też wyznaczone miejsce na ognisko, murowany grill i altanka. Do wynajęcia za odpłatnością rowery turystyczne. Położenie domku - 10 km od Szczytna kierunek Szczytno - Mrągowo. Odległość do Mikołajek to 39 Km.

   

   

  Na tej samej działce znajduje się odgrodzony drugi Domek z Bala. Domki są oddzielone furtką. Łatwy dostęp pomiędzy domkami. Możliwość wynajęcia obydwóch domków równolegle.

   

  Zapraszamy do Domku z Bala!!!

   

  Rezerwacje
  Rezerwacji dokonujemy po ustaleniu należności za czas pobytu. Ustaloną kwotę wpłacić na konto bankowe. Doba trwa od godziny 16.00 do 11.00. Cena pobytu zależna jest od ilości osób i dni.

  Po sezonie – cena do uzgodnienia

  Zapraszamy do kontaktu
  tel. 669 529 591

   

  4k92sgfm2n34m10onne7hr6unb:4k92sgfm2n34m10onne7hr6unb